Публікація

‍#GateStockInsightsChallenge


$MU ‌ $MU є однією з моїх головних акцій у секторі пам’яті для спостереження після нещодавньої корекції. Остання ціна становить близько $933, а нещодавно акція торгувалася в діапазоні приблизно $917–$947. Вона сильно відскочила після нещодавньої слабкості, що свідчить про те, що покупці все ще зацікавлені в темі пам’яті/ШІ. Я віддаю перевагу спотовому накопиченню, а моя перша зона для спостереження — близько $915–$925. Якщо MU поверне рівень $950 і втримуватиметься вище нього, це буде для мене підтвердженням сильнішого висхідного імпульсу. Мої цілі: TP1: $975 TP2: $1,000 TP3: $1,050–$1,100 Якщо ціна втратить рівень $900 на тлі сильного тиску продавців, я відійду вбік і чекатиму на нове формування, замість того щоб бездумно усереднювати позицію. MU залишається тісно пов’язаною з історією попиту на пам’ять/HBM, зумовленого ШІ, а останні огляди ринку й надалі підкреслюють сильний попит на пам’ять, зумовлений ШІ.
Переглянути оригінал
Jiaa_Insights
#GateStockInsightsChallenge $MU {currencycard:futures}(MU_USDT) ‌

$MU — одна з моїх головних акцій у секторі пам’яті після недавньої корекції. Остання ціна становить близько $933, а нещодавно акція торгувалася приблизно в діапазоні $917–$947. Вона сильно відскочила після недавньої слабкості, демонструючи, що покупці все ще зацікавлені в темі пам’яті/ШІ.

Я віддаю перевагу поступовому накопиченню на спотовому ринку, а моєю першою зоною для спостереження є приблизно $915–$925. Якщо MU повернеться вище $950 і утримається там, це буде для мене підтвердженням сильнішого висхідного імпульсу.

Мої цілі:
TP1: $975
TP2: $1,000
TP3: $1,050–$1,100

Якщо ціна втратить рівень $900 під сильним тиском продавців, я відійду вбік і чекатиму на нове формування, замість того щоб сліпо усереднювати позицію.

MU залишається тісно пов’язаною з історією попиту на пам’ять/HBM, спричиненого ШІ, а останні огляди ринку й надалі підкреслюють високий попит на пам’ять, зумовлений ШІ.

Це сектор із високою волатильністю, тому я уникав би кредитного плеча та не купував би під час раптових зелених свічок. Невеликі входи, підтвердження та захист капіталу — мої пріоритети.

$915–925 накопичення → $950 підтвердження прориву → $975 → $1,000 → цілі $1,050+.

Для мене MU — це позиція для спостереження та накопичення після підтвердження, а не угода на FOMO.

Яка ваша ціль для MU цього тижня?
repost-content-media
Ця сторінка містить сторонній контент і не є жодною порадою та не означає, що Gate схвалює такі погляди. Докладніше див. застереження.
MUMU-3,81%

  • 1

Додати коментар
Додати коментар

Прокоментувати
Crypto_Buzz_with_Alex
28-08-2026
2026 ВПЕРЕДВПЕРЕДВПЕРЕД 👊
0Переглянути оригінал
Crypto_Buzz_with_Alex
28-08-2026
Апінг 🚀
0Переглянути оригінал
2In1
28-08-2026
На Місяць 🌕
0Переглянути оригінал
2In1
28-08-2026
До Місяця 🌕
0Переглянути оригінал
HelalChowdhury
27-08-2026
Увійти в угоду на 🚀
0Переглянути оригінал
HelalChowdhury
27-08-2026
На Місяць 🌕
0Переглянути оригінал
HelalChowdhury
27-08-2026
Зайти в угоду 🚀
0Переглянути оригінал
Psycho
27-08-2026
Агресивно зайти 🚀
0Переглянути оригінал
Psycho
27-08-2026
2026 ВПЕРЕДВПЕРЕДВПЕРЕД 👊
0Переглянути оригінал
Psycho
27-08-2026
Ape In 🚀
0
Дізнатися більше